Relacja z Targów Domów i Mieszkań.

Targi Domów i Mieszkań już za nami. I jak zwykle wjechaliśmy na wydarzenie z eko hasłami na ustach i z pozytywną dawką energii 😉 Plan był niecny! Rozdać deweloperom 300 sadzonek winobluszczu – niech idą w świat, niech rosną i pochłaniają smog! Niech cieszą oko!

 No i co tu dużo mówić – mamy nadzieję, że się uda. Że deweloperzy nie przypomną sobie o naszych sadzonkach dopiero w przyszłym sezonie, jak znajdą je w kieszeniach kurtek jesiennych 😉 Mamy nadzieję, Kochani, że będziecie działać już teraz, bo nie ma czasu do stracenia!

 Mało tego! Przeprowadziliśmy bardzo fajną ankietę. Zadaliśmy wszystkim mega proste pytanie: Twój deweloper ma 200 tys. wolnych środków na rozwiązanie ekologiczne na osiedlu. Co byś wybrał/a?

 Jesteście ciekawi odpowiedzi? No to musicie jeszcze trochę poczekać, a na ten moment zdradzimy Wam tylko, że mnóstwo osób udzieliło odpowiedzi.

 

 Ach! Jest jeszcze jedna rzecz, która nas super pozytywnie zaskoczyła i o której prawie byśmy zapomnieli! O ankietę poprosił nie kto inny jak… Mariusz! Tak, tak, przyszedł z Balbiną na event i wydarzyła się sytuacja niesłychana. Otóż nasza para eko sceptyków przechodzi na jasną stronę mocy. Mariusz opowiedział nam o swoich początkach w pracy dewelopera i o tym, jak zrozumiał, że jego pierwsza inwestycja musi być bardziej eko. Co za czasy, co za zmiany! Świat naprawdę idzie do przodu!