Hotele dla owadów u naszych deweloperów.

Domki poszły w świat! Rozdaliśmy prawie wszystkie hotele dla owadów, które Paweł Wołejsza zbudował z bąbelkami na Pikniku z Klimatem. Jeden domek niestety nie przeszedł kontroli jakości :D. Nic strasznego, weźmiemy go na warsztat, pukniemy młotkiem, gdzie trzeba, damy parę wkrętów i będzie funkiel nówka. Całe meritum to jednak fakt, że hotele zabrali prezesi, dyrektorzy ogólnie rzecz biorąc grube szychy 🙂. Daje nam to pewność, że będzie zrobiony z nich użytek, ponieważ polecenie montażu będzie z samej góry 😊.


„Jeśli wyginą pszczoły, zostaną nam cztery lata życia”. Są to słowa jednego z największych geniuszy ubiegłego wieku – Alberta Einsteina. Czy wiecie, że pszczoły poprzez zapylenia są odpowiedzialne za 30% światowej produkcji żywności? W tych hotelach schronienie znajdą nie tylko pszczoły, ale również inne robaczki, które też robią pożyteczną robotę. Biedronki, szczególnie ich larwy, zjadają w mszyce w tempie bolidu Formuły 1. Oddzielny pokój zarezerwowały sobie już motyle, które na wiosnę będą cieszyć nasze oczy i jednocześnie zapylać rośliny.  


Ostatnie doniesienia naukowców nie napawają optymizmem, ponieważ mówią o zanikaniu owadów. Warto pamiętać o naszych najmniejszych przyjaciołach. Naszym deweloperem dziękujemy i zbijamy wirtualne piątki.

 Pięć!