Zmiana daty premiery Eko Przewodnika.

Cześć wszystkim Eko Freakom. Tytuł artykułu niestety nie jest clickbaitem, a szczerą prawdą. Niestety, ale w tym roku Eko Przewodnik Dewelopera nie ujrzy światła dziennego. Pamiętacie, jak nieraz podkreślaliśmy, że naszą siłą jest to, że każdy jest inny. Właśnie teraz na finiszu prac, te różnice są najbardziej widoczne 😊. Mamy setki pomysłów na premierę naszego dzieła. Teksty przewodnika, zdjęcia, grafiki, wszystko to jest już gotowe od dawna. Całość złożona jest w super layout. Taki jak na Avengersów przystało.

W ten świąteczny okres chcemy dać Wam trochę czasu. Musicie nabrać sił, aby móc wprowadzać ekologiczne zmiany. A kiedy pora na zmiany jest lepsza niż nowy rok? Nowy rok, nowy ja! Postanowienia noworoczne to taka (nie)mała tradycja. Zazwyczaj dotyczą one nas samych. Zacznę chodzić na siłownie. Będę oszczędzać na podróż dookoła świata. Dwa razy w tygodniu poświęcę po 1.5h na naukę nowego języka. A co, jeśli za cel obrać sobie uratowanie świata? Brzmi jak mrzonka. Jak jeden człowiek może uratować świat? Istne wariactwo. Moim zdaniem może. I tu nie chodzi o bycie superbohaterem i walkę z całym złem tego świata na każdym możliwym froncie. Uważam, że jedna pozytywna zmiana, jeden nowy zdrowy nawyk, może pociągnąć za sobą reakcję łańcuchową. Skoro „Iksiński” tak robi, to ja też tak mogę, ale jeszcze lepiej. Dlatego właśnie Eko Przewodnik ukaże się już w styczniu, tak abyście wiedzieli, od czego zacząć i podpatrzeć pomysły na noworoczne postanowienia.

Na zakończenie chciałbym Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze. Przed nami najpiękniejszy okres w całym roku. Życzę, abyście spędzili go w gronie najbliższych i z uśmiechem na buziach.

Piątka 😊