Pobierz Ekoprzewodnik dla deweloperów od Eco Avengers

Od dewelopera do ekobohatera – czyli jak uratować świat i nie zbankrutować to motto towarzyszące środowej premierze Ekoprzewodnika od Eco Avengers, przedstawiającego tanie i ekologiczne rozwiązania dla branży budowlanej. Tysiące rozmów, setki spotkań i dziesiątki tysięcy stron ekspertyz zostało ujęte w Ekoprzewodnik Avengersów, który pokazuje jak tanio i ekologicznie budować z myślą o ratowaniu naszej planety.

– Pora przejrzeć na oczy, nie bagatelizować kryzysu ekonomicznego i pomóc branży stać się bardziej eko – nawołuje Konrad Płochocki, Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich i inicjator zespołu Eco Avengers.

22 stycznia o godzinie 12:00 w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, odbyła się premiera Ekoprzewodnika, przedstawiającego tanie i ekologiczne rozwiązania dla deweloperów.  Na spotkaniu obecni byli Członkowie Eco Avengers, którzy szczerzej opowiedzieli o swoim dziele.

Zespół Eco Avengers, inaczej Zielone Buraki to grupa niezależnych ekspertów powołanych przez PZFD, która przez okres kilku miesięcy zbierała i podsumowywała informacje w obszarach inwestycji, architektury i jakości życia mieszkańców związane z kryzysem klimatycznym. Efektem ich pracy jest Ekoprzewodnik, który pozwoli nam deweloperom zmieniać nasze miasta i otaczający nas świat na lepsze.

Nie czekaj i razem z nami ratuj świat! Pobierz EKOPRZEWODNIK DLA DEWELOPERÓW.

Piątka.